Betty Barclay

marka która podbija świat

Marka Betty Barclay zrodziła się w Stanach Zjednoczonych jako pomysł na ubrania dla nastolatek. Popularność swoją zyskała od początku, a więc od lat 40., kiedy laureatka konkursu na miss Betty Barclay podróżowała po Ameryce, prezentując najnowsze trendy na pokazach mody. Wizje młodych stylistów tak bardzo trafiały w gusta odbiorczyń, że kolekcje zaczęto prezentować w Europie, rozpoczynając od Niemiec. Tam też, w latach 50., jej licencjonowanym producentem został Max Berk.

JESIEŃ ZIMA 2020

Z miłości do mody

Ubrania Betty Barclay również na gruncie europejskim cieszyły się ogromnym uznaniem, jednak styl młodych Europejek nieco odbiegał od gustu amerykańskiego, dlatego też projektanci postanowili zdobyć inspiracje u źródeł – w Paryżu, Mediolanie, Amsterdamie, Londynie czy Kopenhadze. W ten sposób również rozszerzono ofertę o dodatkowe marki, jak na przykład Vera Mont czy Gil Bret.

Obecnie Betty Barclay znana jest w ponad 60 krajach na całym świecie. Jej siedziba wciąć znajduje się w Niemczech.

JESIEŃ ZIMA 2020

Betty Barclay – wygoda i niepowtarzalność

Ubrania Betty Barclay dedykowane są eleganckim, nowoczesnym kobietom, które cenią elegancję, komfort, ale i wygodę. Klientki tej marki to osoby lubiące modę i dbające o swój wygląd, chętnie podkreślające kobiecość. Są aktywnymi, przebojowymi bizneswoman. Każdy element strojów Betty Barclay został wykonany z niezwykłą dbałością o jakość i szczegóły, o ekskluzywnym wzornictwie.

JESIEŃ ZIMA 2020

Gil Bret czy Vera Mont? Ubrania na każdą okazję

Marka Gil Bret to najwyższej jakości odzież wierzchnia jak płaszcze i marynarki. W linii Vera Mont znalazły się stroje na specjalne okazja: wyjścia do teatru, spotkania biznesowe, bale, uroczyste przyjęcia, ale i studniówki czy dyskoteki.

Nawet najbardziej wymagające klientki znajdą tu coś dla siebie – Betty Barclay to zarówno klasyczne fasony o uniwersalnej kolorystyce, jak i bardziej odważne wzory z nowoczesnymi designem oraz dodatkami. Cekiny, koronki, marszczenia, unikatowe wykończenia czy nietypowa faktura materiału – to tylko niektóre zalety ekskluzywnej marki Betty Barclay. Niezależnie od okazji ubrania BB to doskonały wybór dla kobiet w każdym wieku.

JESIEŃ ZIMA 2020

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu:

Centrum Janki

Mszczonowska 3, 05-090 Janki

godziny otwarcia:

Pn - Sob: 09:00 - 21:00