Gerry Weber

elegancka uniwersalność

Gerry Weber to marka, która powstała w Niemczech niemal 50 lat temu. Stawiając na klasykę, szyk oraz wygodę, łączy tradycję z nowoczesnością w postaci modnych wzorów, kolorów oraz wykończeń. Fasony i kroje ubrań projektowane są tak, by wydobyć naturalne piękno z każdej sylwetki oraz podkreślić jej atuty.

Na spotkania biznesowe oraz nieformalne

Oferta Gerry Weber dedykowana jest kobietom, które lubią wyglądać modnie, łącząc nowoczesność z klasyką. To ubrania eleganckie, ale też nowoczesne, wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Marka dba również o wygodę swoich klientek. Uniwersalność Garry Weber umożliwia dowolne łączenie elementów stroju tak, że każdy zestaw wygląda unikatowo i szykownie i będzie pasował zarówno na spotkanie biznesowe, jak i nieformalne wyjście z przyjaciółmi czy na koncert. Ponadto doskonała jakość materiałów pozwoli na cieszenie się strojami Garry Weber przez wiele sezonów.

Bogata oferta spełni oczekiwania każdej pani

W ofercie znalazły się zarówno stroje wierzchnie, na przykład kurtki czy płaszcze, jak i sukienki na każdą okazję, spódnice, spodnie, bluzki, koszulki, a nawet akcesoria czy obuwie. Gerry Weber to marka spełniająca oczekiwania każdej kobiety.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu:

Centrum Janki

Mszczonowska 3, 05-090 Janki

godziny otwarcia:

Pn - Sob: 09:00 - 21:00