JUVIA

styl i komfort noszenia

Juvia to niemiecka marka, stworzona przez Judith Dommermuth. Obecna jest w sklepach na całym świecie. Oferuje odzież dedykowaną kobietom, które cenią sobie wygodę noszenia, modny styl oraz najwyższą jakość ubrań. Dzięki temu cieszy się uznaniem wielu klientek.

Piękno i styl w każdej sytuacji

Ubrania firmy Juvia przeznaczone są dla kobiet, które spędzają czas aktywnie bądź lubią odpoczywać w domu, ale w każdej sytuacji chcą wyglądać pięknie i stylowo. Kolekcje można dowolnie łączyć, a materiały są łatwe w pielęgnacji, zachowując jakość na długie lata. Swetry, kurtki i płaszcze, bluzy, spodnie, topy, szorty, sukienki czy spódnice są niezwykle wygodne, zaś ich krój i wzornictwo oddają nowoczesne trendy, jednocześnie podkreślając kobiecość. O ich ekskluzywności świadczy również to, że wykonane są z bawełny oraz kaszmiru od najlepszych dostawców.

JUVIA – dla kobiet aktywnych i lubiących spędzać czas w domu

Ubrania JUVIA nigdy nie tracą wrażenia pierwszego dotknięcia. Są miękkie i przytulne. Uniwersalna, zawsze modna kolorystyka idzie w parze z ciekawymi printami. To marka doskonała na każdą porę roku i dla każdej kobiety.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu:

Atrium Promenada

Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa

godziny otwarcia:

Pn - Sob: 10:00 - 21:00