Louis i Mia

jedna z wiodących marek modowych na świecie

Louis i Mia to rodzinna firma z ponad 70-letnią tradycją. Założona przez matkę i syna, dziś jest ekskluzywną, renomowaną marką obecną na rynkach międzynarodowych. Ekskluzywne kolekcje produkowane są wyłącznie w Europie, dzięki czemu firma gwarantuje najwyższą jakość swoich kolekcji, dbając jednocześnie o swoich pracowników.

W ofercie znalazły się: bluzki, koszule, tuniki, topy, spódnice, sukienki, marynarki, swetry, a nawet… maseczki. Najwyższej jakości tkaniny doskonale komponują się tu z oryginalnym krojem i kreatywnym wzornictwem. Firma dba o dopracowanie każdego szczegółu, zamieniając klasyczne stroje w ekskluzywne zestawy.

Różnorodna oferta w spójnej wizji

Oferta obejmuje stroje codzienne, jak i okazyjne, na spotkania biznesowe czy uroczyste kolacje. Uniwersalne, klasyczne kroje są tu przełamywane za pomocą detali lub wzornictwa. Spójna wizja marki powoduje, że jej produkty można dowolnie łączyć, tworząc nieskończoną liczbę zestawów na każdą okazję. Dzięki tej różnorodności każda pani znajdzie coś dla siebie, czego dowodem jest rosnąca popularność firmy na rynkach wielu krajów.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu:

Atrium Promenada

Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa

godziny otwarcia:

Pn - Sob: 10:00 - 21:00