Princess Goes Hollywood

najwyższa jakość i oryginalność

Princess Goes Hollywood to ekskluzywna marka przeznaczona dla nowoczesnych księżniczek mody. Firma została założona w 2006 roku i bardzo szybko zagościła na rynku jako renomowana międzynarodowa marka, chociaż jej siedziba znajduje się w niewielkiej szwajcarskiej wiosce.

Projektanci Princess Geos Hollywood stawiają na kaszmir, łącząc go z najwyższej jakości materiałami. Tak powstają rocznie cztery kolekcje – unikatowe, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, z niepowtarzalnym, wzornictwem. Fantazyjny design, a także luksusowość marki powodują, że produkty w pełni oddają nazwę firmy, zyskując uznanie pań na całym świecie.

Festive Vibes

Dla kobiet kochających życie

Stroje Princess Goes Hollywood są dedykowanie kobietom odważnym, pewnym siebie, które wiedzą, czego chcą i dążą do osiągnięcia swoich celów. To kobiety niezależne, a zarazem podchodzące z dystansem do życia i siebie samych, które cenią wygodę i unikatowy wygląd.

Princess Goes Hollywood czerpie również z popkultury – w ofercie znajdziemy na przykład stroje z uroczą, ponadczasową Myszką Miki czy Minnie. Dla kobiet, które lubią błyszczeć, stworzono linię, która ozdobiona jest dodatkowo kryształkami Swarovskiego.

Vintage Moments

Klasyka i nowoczesność

Projektanci tej firmy oferują ubrania zarówno eleganckie, jak i odpowiednie na spacer czy do biura. Znalazły się tu m.in. spódnice, sukienki, tuniki, spodnie, bluzki, kurtki oraz akcesoria. Klasyczne fasony przełamywane są intensywną kolorystyką lub wyrazistym wzornictwem jak motywy zwierzęce, kwiatowe, orientalne, pasy czy kropki.

Ta światowej klasy marka odważnie łączy style, kreując nowe trendy modowe. Bogata oferta odpowiada na oczekiwania każdej kobiety, która ceni jakość i własny styl. Kreatywność projektantów odzwierciedla się w zaskakującej różnorodności, równocześnie jednak tworząc spójną całość. Elementy garderoby doskonale do siebie pasują i można je dowolnie wymieniać, tworząc zestawy na każdą okazję.

Princess Goes Hollywood nie bez powodu podbija serca pań na całym świecie.

Vintage Moments

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu:

Atrium Promenada

Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa

godziny otwarcia:

Pn - Sob: 10:00 - 21:00